PAKETLER

Düğün Günü (Dış Çekim) Paketi

watch Bu pakette, kuaför ile başlayıp daha sonra birlikte belirlediğimiz çekim alanında yapacağım çekimi kapsar.Düğün fotoğraflarınız ön eleme ve ilk düzenlemeler yapıldıktan sonra, sitemde “Poz Seçimi” alanına, adınıza yüklenecektir. Bu bağlantı şifreli olacaktır. Buradan fotoğraflarınızı seçim işlemini tamamlayabilirsiniz.

Dizayn edilip sizden onay alındıktan sonra baskıya gönderilecektir.

go to site Elemeden geçen tüm fotoğrafları, sosyal medyada kullanılmak üzere küçük çözünürlükte ve baskı almanız için yüksek çözünürlükteki kopyalarını dijital ortamda (dvd ya da usb) teslim ediyorum.

Düğün albümündeki sayfa sayısını arttırmak isterseniz, sayfa başı ücret karşılığında maksimum 15 yaprağa kadar arttırabiliriz.

Paket İçeriği:

go site Seçeceğiniz 50 kareye kadar fotoğrafın -eğer belirttiyseniz notlarınıda göz önüne alarak- işlendikten sonra;

1 adet 30×60 (20 sayfa – 10 yaprak) tasarım panoramik albüm,
2 adet Aile Albümü
1 adet Cep Albümü
4 adet 15×21 Fotoğraf Baskısı
1 adet 50×70 Çıtalı Kanvas Baskısı
Tüm fotoğrafların kopyasını (dvd ya da usb’de) veriyorum.


Trash The Dress (Düğün Sonrası Çekimi) Paketi

Bu pakette, hafta içi belirlediğimiz bir sahil lokasyonunda gözlerden uzak alanda, gelinlik ve damatlığınızın hakkını vererek yaptığımız çekimi kapsar.Düğün fotoğraflarınız ön eleme ve ilk düzenlemeler yapıldıktan sonra, sitemde “Poz Seçimi” alanına, adınıza yüklenecektir. Bu bağlantı şifreli olacaktır. Buradan fotoğraflarınızı seçim işlemini tamamlayabilirsiniz.

Dizayn edilip sizden onay alındıktan sonra baskıya gönderilecektir.

Elemeden geçen tüm fotoğrafları, sosyal medyada kullanılmak üzere küçük çözünürlükte ve baskı almanız için yüksek çözünürlükteki kopyalarını dijital ortamda (dvd ya da usb) teslim ediyorum.

source link Düğün albümündeki sayfa sayısını arttırmak isterseniz, sayfa başı ücret karşılığında maksimum 15 yaprağa kadar arttırabiliriz.

Paket İçeriği:

Seçeceğiniz 50 kareye kadar fotoğrafın -eğer belirttiyseniz notlarınıda göz önüne alarak- işlendikten sonra;

1 adet 30×80 (20 sayfa – 10 yaprak) tasarım panoramik albüm,
2 adet Aile Albümü
1 adet Cep Albümü
4 adet 15×21 Fotoğraf Baskısı
1 adet 70×100 Çıtalı Kanvas Baskısı
Tüm fotoğrafların kopyasını (dvd ya da usb’de) veriyorum.


Save The Date (Düğün Öncesi Çekimi) Paketi

Bu çekimimizi genelde düğünden 1-2 ay önce yapıyorum. Hafta içi planladığımız bir günde, 2 saatlik bir çekimi içeriyor.Çekilen fotoğraflarınızı dilerseniz baskı alarak, dilerseniz sosyal medyada sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu fotoğraflar ister davetiyenizde, ister düğün için hazırladığınız slaytınızda kullanabilirsiniz.

Düzenlemeler yapıldıktan sonra, sitemde “Poz Seçimi” alanına, adınıza yüklenecektir. Bu bağlantı şifreli olacaktır. Buradan fotoğraflarınızı şifrenizi verdiğiniz kişilerle de paylaşabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı sosyal medyada kullanılmak üzere küçük çözünürlükte ve baskı almanız için yüksek çözünürlükteki kopyalarını dijital ortamda (dvd ya da usb) teslim ediyorum.